O nás

Decentní Dýni naleznete v Praze 2, bezprostředně pod Riegerovými sady, v Italské ulici na Královských Vinohradech. Od založení 1. prosince 2002 se snažíme o vytvoření prostoru s přátelskou atmosférou a širokou nabídkou.

Baví nás rumy a malé pivovary. Můžeme nabídnout více než 100 druhů rumů, 16 druhů degustačních meníček, nabídku neustále inovujeme a rozšiřujeme.

Máme rádi pivovar Jungberg.. Na čepu máme vždy jejich 10°, 12° a náš Decentní ALE 11°, který si můžete dát pouze u nás v Dýni. Dále čepujeme čtyři piva z malých pivovarů- vždy alespoň jeden kyseláč, dále piva typu IPA, NEIPA ap.

Dnes už nemusíte chodit někam do restaurace, u nás si vybere každý. Co třeba nachos, některý ze čtyř druhů hotdogů, tortilly, jelení klobása nebo tousty? Vegetariáni si u nás můžou dát veggie verzi hotdogů s tofu párkem, veggie tortillu nebo třeba nakládaný hermelín.

Odpoledne se Dýně promění z baru v příjemnou kavárnu, kde si můžete dát například kávu z rodinné pražírny Šorejsovi v Holešovicích. Ochutnat můžete nějakou z našich limonád, mezi nejoblíbenější patří malinová, zázvorová a rakytníková.