O nás

Decentní Dýni naleznete v Praze 2, bezprostředně pod Riegerovými sady, v Italské ulici na Královských Vinohradech. Od založení 1. prosince 2002 se snažíme o vytvoření prostoru s přátelskou atmosférou a širokou nabídkou.

Baví nás rumy a malé pivovary. Můžeme nabídnout více než 125 druhů rumů, 16 druhů degustaních meníček, nabídku neustále inovujeme a rozšiřujeme.

Máme rádi Únětický pivovar. Čepujeme únětickou filtrovanou 10,7°a nefiltrovanou dvanáctku + tři piva z malých pivovarů. Mezi oblíbené patří Mazák, Clock, Raven, Zichovec, Radniční pivovar Jihlava, Mordýř a další. Nejčastěji máme „ejly“, poslední dobou stále více nějaký ovocný „kyseláč“-styl Berliner weisse.

Dnes už nemusíte chodit někam do restaurace, u nás si vybere každý. Co třeba nachos, některý ze tří druhů hotdogů, čtyř druhů tortil, jelení klobása nebo toasty? Vegetariáni si u nás také přijdou na své.

Odpoledne se Dýně promění z baru v příjemnou kavárnu, kde si můžete dát například kávu z rodinné pražírny Šorejsovi v Holešovicích. Ochutnat můžete nějakou z našich limonád, mezi nejoblíbenější patří malinová, okurková a rakytníková.